2012-08-17

Moda

Ten dział NIE MA obecnie autorki.
Jeśli chciałabyś dowiedzieć się czegoś na temat określonego stylu, ubrań dostosowanych do wybranego typu sylwetki, jak dobierać różnorodne elementy ubioru, czy po prostu, co jest modne w danym sezonie - dobrze trafiłaś! 

Kliknij na Read more >> aby zobaczyć Spis Notek działu ModaPytania i problemy dotyczące kategorii Moda opisuj w komentarzu pod tą notką (pytania zadawane w innych miejscach nie uzyskają odpowiedzi). Zanim jednak zadasz pytanie, sprawdź czy nie rozwiązałyśmy już podobnego problemu (nie odpowiadamy drugi raz na podobne pytania). Pod spodem wypisane są tytuły wszystkich notek tego działu - klikając w nie, przeniesiesz się do wybranego postu. Jeśli jednak Twoje pytanie się nie powtarza, sprawdź czy jest zgodne z Regulaminem NBS. Jeśli wszystko się zgadza, możesz zadać pytanie i czekać na naszą odpowiedź. ;)

Własny stylTo,  co modne


Modowe porady


Jeden ciuch, a ile może!


W stylu gwiazdyNa różne okazjeNasza szafa
UWAGA, UWAGA! Przy pytaniach dotyczących opisania stylu jakiejś gwiazdy, prosimy o dołączenie zdjęć lub krótkich filmików (max 5 minut) osoby, której image Was interesuje - to ułatwi autorce pracę, opisze to, co Was dokładnie interesuje i skróci czas oczekiwania na odpowiedź - autorka może nie znać danej postaci, a wtedy same obserwacje zajmują dużo czasu. (pytania bez zdjęć będą usuwane)


Prosimy o podpisywanie się pod pytaniami
(zwracanie się do kilkunastu anonimowych nie pomaga nam w pracy)


Przed zadaniem pytania zapoznaj się z Regulaminem zadawania pytań.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Mogłabyście opisać mi styl Lity. Zdjęć niestety nie mogę dodać .

Anonimowy pisze...

Był opisany styl lat 80. To może teraz mogłybyście opisać styl lat 90.

Prześlij komentarz

Nasze Babskie Sprawy. Obsługiwane przez usługę Blogger.
 
© Copyright 2035 Spis Notek
Theme by Yusuf Fikri