2012-09-01

Uroda

Ten dział obecnie nie ma autorki.
Chciałabyś zgłębić tajniki urody, lecz nie wiesz jak zadbać o swoją cerę czy włosy lub zrobić idealny makijaż? A może poznać naszą opinię na temat najróżniejszych kosmetyków? Tutaj zajmiemy się Twoimi problemami dotyczącymi urody.

Kliknij na Read more >> aby zobaczyć Spis Notek działu UrodaPytania i problemy dotyczące kategorii Uroda opisuj w komentarzu pod tą notką (pytania zadawane w innych miejscach nie uzyskają odpowiedzi). Zanim jednak zadasz pytanie, sprawdź czy nie rozwiązałyśmy już podobnego problemu (nie odpowiadamy drugi raz na podobne pytania). Pod spodem wypisane są tytuły wszystkich notek tego działu - klikając w nie, przeniesiesz się do wybranego postu. Jeśli jednak Twoje pytanie się nie powtarza, sprawdź czy jest zgodne z Regulaminem NBS. Jeśli wszystko się zgadza, możesz zadać pytanie i czekać na naszą odpowiedź. ;)

CeraTwarz
Włosy i fryzuryMakijażCiałoPiercing, tatuaże i inne dodatkiKosmetyki – domowe i sklepoweRęce, dłonie i paznokcie u rąkNogi,  stopy i paznokcie u stópPielęgnacjaDepilacja

 

Recenzje kosmetykówProsimy o podpisywanie się pod pytaniami
(zwracanie się do kilkunastu anonimowych nie pomaga nam w pracy)


Przed zadaniem pytania zapoznaj się z Regulaminem zadawania pytań.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Nasze Babskie Sprawy. Obsługiwane przez usługę Blogger.
 
© Copyright 2035 Spis Notek
Theme by Yusuf Fikri