2012-09-01

Chłopcy

Nad tym działem opiekę sprawuje Alyssa i Autor
Jeśli masz problem z chłopakiem, któryś wpadł Ci w oko i chciałabyś zagadać, albo po prostu nie układa Ci się w związku lub rodzice nie są do niego przekonani, zgłoś się tu, z chęcią Ci pomożemy!

Kliknij na Read more >> aby zobaczyć Spis Notek działu ChłopcyPytania i problemy dotyczące kategorii Chłopcy opisuj w komentarzu pod tą notką (pytania zadawane w innych miejscach nie uzyskają odpowiedzi). Zanim jednak zadasz pytanie, sprawdź czy nie rozwiązałyśmy już podobnego problemu (nie odpowiadamy drugi raz na podobne pytania). Pod spodem wypisane są tytuły wszystkich notek tego działu - klikając w nie, przeniesiesz się do wybranego postu.Jeśli jednak Twoje pytanie się nie powtarza, sprawdź czy jest zgodne z Regulaminem NBS. Jeśli wszystko się zgadza, możesz zadać pytanie i czekać na naszą odpowiedź. ;)


On kontra koledzy
Przemoc

NieśmiałośćCzy...Co i jak?Rodzice


Zaufanie


Droga kontaktuDylematyPrzyjaźń czy miłość?


Pocałunek
Miłość na zabój

Kłótnie

NiespełnienieZbliżenie
Chłopak a przyjaciel/przyjaciółkaWiek


FlirtZazdrość


Nadzieja


Manewry miłosne


Dalej nic?


Początki
Po zerwaniu


Nietypowe
Męski punkt widzenia


InneProsimy o podpisywanie się pod pytaniami
(zwracanie się do kilkunastu anonimowych nie pomaga nam w pracy)

Aby zadać pytanie w Męskim punkcie widzenia, należy wspomnieć o tym w pytaniu. Jeśli pytanie ma trafić do autorki działu - również powinna pojawić się o tym informacja. W innym przypadku (pytanie bez skonkretyzowania) zostanie przyjęte przez losową osobę.

Przed zadaniem pytania zapoznaj się z Regulaminem zadawania pytań.

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Od kilku miesięcy w mojej szkole jest nowy chłopak, który mi się bardzo podoba. Z dwoma koleżankami gadałyśmy o nim ale nie powiedziałam im o tym. Od jakiegoś miesiąca w szatni mówimy sobie cześć, ale nic więcej bo chodzi do 7 klasy a ja do 6 czasami na przerwach na mnie parzył. Nie dawno po lekcjach przypadkiem zaczęliśmy gadać, ale moja mama przyjechała i on powiedział, że pogadamy jutro. Następnego dnia po lekcjach rozmawialiśmy i wgl później odprowadził mnie na autobus i po drodze mówił że kocha taką dziewczynę z jego klasy, ale że ja też mu się podobam dał mi swój numer tel i pojechałam do domu. Był długi weekend więc pisaliśmy ze sobą i wyznałam mu że mi się podoba, on pisał że powinniśmy się spotkać i wgl. Któregoś dnia napisałam mu że chciałabym się do kogoś przytulić, a on napisał, że jeżeli się spotkamy to mogę to zrobić bez ostrzeżenia, ale nigdy noe zaproponował spotkania. Ja bardzo chciałabym się spotkać i nie wiem co zrobić. Jeżeli chodzi o tą dziewczynę w której się kocha to nie ma u niej szans, bo z nią rozmawiałam osobiście. Błagam pomóżcie dziewczyny.
Ps. Mam 13 lat. Mój ulubiony kolor to czerwony

Perła

Prześlij komentarz

Nasze Babskie Sprawy. Obsługiwane przez usługę Blogger.
 
© Copyright 2035 Spis Notek
Theme by Yusuf Fikri