2012-09-01

Zdrowie


Nad tym działem opiekę sprawuje na pół etatu Lullaby oraz Diana. Jeśli masz wątpliwości, czy z Twoim zdrowiem wszystko w porządku, chcesz dowiedzieć się co nieco na temat jakiejś dolegliwości i jej metod leczenia, w tej kategorii znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

Kliknij na Read more >> aby zobaczyć Spis Notek działu ZdrowiePytania i problemy dotyczące kategorii Zdrowie opisuj w komentarzu pod tą notką (pytania zadawane w innych miejscach nie uzyskają odpowiedzi). Zanim jednak zadasz pytanie, sprawdź czy nie rozwiązałyśmy już podobnego problemu (nie odpowiadamy drugi raz na podobne pytania). Pod spodem wypisane są tytuły wszystkich notek tego działu - klikając w nie, przeniesiesz się do wybranego postu.Jeśli jednak Twoje pytanie się nie powtarza, sprawdź czy jest zgodne z Regulaminem NBS. Jeśli wszystko się zgadza, możesz zadać pytanie i czekać na naszą odpowiedź. ;)

Włosy


Odżywianie


Krew


Oczy

Stopy


Piersi


Moje ciało i organizm

Skóra i cera


Jama ustnaDojrzewanie


Sport


Dietetyka

InneOpisując nam swój problem, mile widziane byłoby również podanie swojego wieku, wagi i wzrostu, ponieważ przy odpowiadaniu na niektóre pytania, przydaje się znajomość BMI czytelniczki.


Prosimy o podpisywanie się pod pytaniami
(zwracanie się do kilkunastu anonimowych nie pomaga nam w pracy)


Przed zadaniem pytania zapoznaj się z Regulaminem zadawania pytań.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Nasze Babskie Sprawy. Obsługiwane przez usługę Blogger.
 
© Copyright 2035 Spis Notek
Theme by Yusuf Fikri